Aktivitātes


Sauļoties, sportot un baudīt dabu – viss vienuviet

Pludmale


 

Kempingā “Abragciems” tavā rīcībā būs ar ģērbtuvēm aprīkota balto smilšu pludmale, kas vairākus gadus pēc kārtas atzīta par vienu no tīrākajām Zilā Karoga peldvietām Latvijā. Trīs stundas dienā (no 11.00 līdz 14.00) peldvietu  uzmanīs pludmales dežurants, taču arī pārējā laikā baudīt jūru būs droši visa vecuma viesiem – piekraste ir sekla un paliek dziļāka pakāpeniski. Savukārt pēc peldes turpat pludmales kāpās varēsi noskaloties saldūdens dušā. 

 

Kustībā ir spēks


 

Aktīvai atpūtai ģimenes vai draugu pulkā kempinga teritorijā ierīkoti basketbola, pludmales volejbola un mini futbola laukumi. Tas nekas, ja bumba aizmirsusies mājās – pie mums tu varēsi to iznomāt.

 

Draugos ar jūru


 

Liegas viļņu šūpoles, siltie saules stari un mīļotā cilvēka smaids… Romantiskam izbraucienam, neaizmirstamai ģimenes izklaidei vai individuālam stihijas izaicinājumam - “Abragciemā” tu atradīsi visu, ko sirds kāro.

  • Airu laiva
  • Ūdens velosipēds
  • Vēja dēlis

Vasaras vakariem


 

Kad saulīte tuvojas rietam vai slēpjas aiz mākoņa vai vienkārši gribas izbaudīt ēnu, arī “Abragciema” iekštelpās azartiskas aktivitātes jautrā kompānijā garantētas.

  • Novuss
  • Biljards
  • Galda teniss
  • Dambrete

Jautrības spēles ģimenēm


 

Mēs uzskatām, ka saliedēta un draudzīga ģimene ir pati lielākā vērtība. Kopīgai izklaidei piedāvājam plašu jautrības spēļu inventāra klāstu, kas gadu no gada mainās un tiek papildināts. Nāc droši un jautā - garlaicīgi nebūs nekad! Turklāt vienīgā samaksa, ko vēlamies pretī, ir bērnu skanīgie smiekli.

 

Ekspedīcija pie dabas


 

Pārgājienam nebūt nav jābūt garam – ņem bērnus pie rokas un izpēti priežu meža daudzveidību turpat kempinga teritorijā. Vai dodies pastaigā gar jūru, vērojot ūdens putnus un viļņu nomierinošo ņirbu.

Bet, ja ir enerģija tālākiem atklājumiem, meža takas pēc pāris kilometriem tevi aizvedīs uz Engures ezera dabas parku, kur Latvijas lielākais piejūras ezers tevi pārsteigs ar reti sastopamiem augiem, pinkainām savvaļas govīm un zirgiem. To ir vērts apmeklēt ne tikai ikgadējās Putnu vērošanas dienās pavasarī un rudenī, bet arī savvaļas orhideju ziedēšanas laikā gada karstākajos mēnešos. Savukārt ogu sezonas laikā apkārtnes mežos varēsi salasīt mellenes un brūklenes, kā arī izmēģināt laimi kādas baravikas atrašanā.