Ēdināšana


Gan kafejnīcā, gan grila laukumā

Kafejnīca


 

Sen pārbaudīta patiesība – svaigs jūras gaiss veicina apetīti. Un kāpēc gan ne? Garda maltīte taču tik labi iederas tavā perfektajā atpūtā. Atpūšoties kempingā vai vienkārši garām braucot – “Abragciemā” tevi gaidīs kafejnīca ar āra terasi. Rīta kafija ar pankūkām, sulīgs cepetis, glāze auksta alus…

Iepriekš pasūtot, varēsi nobaudīt arī īpaši tev pagatavotus veģetāros, bez glutēna vai bez laktozes ēdienus.

 

Grillēšanas laukumi


 

Mēs lieliski zinām ceptas gaļas aromāta neatvairāmo šarmu. Tāpēc, lai velti nekārdinātu citus kempinga viesus, līdzpaņemtā ēdiena pagatavošanai tavā rīcībā piedāvājam divus pilnībā aprīkotus grilēšanas laukumus, kā arī iespēju uz vietas iegādāties malku. Ogles gan neaizmirsti paņemt līdzi pats.

Pārējā kempinga teritorijā un mājiņās ēdiena gatavošana nav paredzēta – ļausim tur valdīt priežu smaržai un svaigajam jūras gaisam!

 

Ceptu zivju dzīres


 

Ja vietējiem piekrastes zvejniekiem būs veicies ar lomiem, apkārtnes ciematos varēsi iegādāties svaigas vai kūpinātas zivis. Jūlijā un augustā – brētliņu sezonas laikā – ir īpašas dienas, kad kempinga personāls viesiem rīko kopīgas, ceptu zivju dzīres. Kad tieši, to iepriekš paredzēt nevar. Atbrauc un varbūt tieši tu piedzīvosi šo unikālo pārsteigumu.